• Неодамнешно
  • -21 %
Мини Вратоврска Lapel Lavalier Клип Микрофон Мобилен Телефон Микрофонот во Раце Слободни Микрофон За Предавање на Настава 3,5 мм Активни Клип Микрофон

Мини Вратоврска Lapel Lavalier Клип Микрофон Мобилен Телефон Микрофонот во Раце Слободни Микрофон За Предавање на Настава

DEN 48.00
DEN 60.96

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број.5 mm Hands-Free Мини Микрофон x 1
За вашето Задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние не гарантира испорака време на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.5 mm Линија должина : Околу. Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија.

Топла Висок Квалитет Мини Вратоврска Lapel Lavalier Клип Микрофон Мобилен Телефон Микрофонот во Раце Слободни Микрофон Топла Продажба за Наставата Предавања
Опис на производот : Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Црна Конектори : 3. 66in (170cm) за Употреба : Преносни Медија Плеер, Мобилен Телефон, Спорт Стил : Клипот,џек дизајн Мини големина & Клип дизајн, лесно да се клип тоа на вашиот кошула, вратоврска, торба, итн Plug & Play, без потреба да се инсталира било каков софтвер или на возачот Разговор во удобност при користење на Skype, VOIP, игри, видео конференции, или додека снимате вашите белешки Пакет се Вклучени : 3.

Други карактеристики

комуникација:
Жичен
Стил:
Lavalier Микрофон
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Број На Модел На:
Други
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Бренд Име:
SONGFUL
Употреба:
Конференција Микрофон
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Пакет:
No
Тип На Објект:
Hands-Free Мини Микрофон
боја:
Црна
Конектори:
3.5 mm
Линија Должина:
Прибл. 66in (170cm)
Пакување:
Polybag

Најдобри понуди