• Неодамнешно
  • -45 %
Гитара String Winder Grover Брз Брзина Мост Pin Смена Колче Puller Гитара Дел Додатоци Додаток Поправка Алатка

Гитара String Winder Grover Брз Брзина Мост Pin Смена Колче Puller Гитара Дел Додатоци Додаток Поправка Алатка

DEN 90.00
DEN 163.68

Количина на стоки
Тековен


1 Pc Гитара String Winder Grover Брз Брзина Мост Pin Смена Колче Puller Гитара Дел Додатоци Додаток Поправка Алатка
Опис :
Лесен, компактен, лесен за употреба.
Може да се олабави и заострување на стрингови со релаксирање и ликвидација на подесување штипки.
Исто така, може да се повлече од мост игли со изрез.
Многу корисна гитара поправка алатка.
Погоден за повеќето акустични и електрични гитари.
Предмет тип : гитара поправка алатка
Материјал : тешко пластика
Боја : испрати по случаен (Случаен Боја)
Тежина : 15g
Пакетот вклучува :
1 x гитара поправка алатка

Други карактеристики

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
M375
Тип:
гитара поправка алатка
Име на производ:
гитара поправка алатка
Материјал:
тешко пластика

Најдобри понуди