• Неодамнешно
ТОПЛО-4 String Гроздобер Стил Бас Hardtail Мост за Прецизност Џез Бас Врвот Оптоварување Надградба,Црна

ТОПЛО-4 String Гроздобер Стил Бас Hardtail Мост за Прецизност Џез Бас Врвот Оптоварување Надградба,Црна

DEN 208.32

Количина на стоки
Тековен

За 4 string Стр Џез Бас
материјал : метал
Големина : 80 * 41mm
Вклучува завртки и клуч,подготвени за употреба.
Пакетот Вклучува :
1 x Бас мост сет
7 x screws300+1300+130
1 x клуч
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Бренд Име:
ADDFOO
Број На Модел На:
I124165
Тип:
како опис
Материјал:
Метал
Големина:
80 * 41mm

Најдобри понуди