• Неодамнешно
SOACH 21inch-23inch ukulele Soprano рачно изработени ружино дрво fingerboard 4 string акустична гитара почетник записот student машки и femal

SOACH 21inch-23inch ukulele Soprano рачно изработени ружино дрво fingerboard 4 string акустична гитара почетник записот

DEN 1611.84

Количина на стоки
Тековен


Име : UKulele
Панел : махагони
Fingerboard : роза дрво
String перница : крава коска материјал
Стринг : најлон string
Боја : дрво боја
Тип : мал, свежи
Големина : 21 инчи / 23 инчи
String спецификации : 1 A, 2 E, 3 C, 4 G
Раководител : печатени со уникатен бренд ЛОГО
GD05
GD04
Во овој случај,
Секоја повратна информација е љубов.
(A) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека ќе ни даде позитивни повратни информации.
Повторно, ние ќе ви ги даде позитивни повратни информации.
(Б) Ако не се задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред поднесување на неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни.
Времето за испорака е за 35 - 60 работни денови. Некои земји може да потрае подолго за да стигнат до нив, особено во Бразил, Јужна Америка и Африка.
(1) П : Кога ќе се плати, за да се обезбеди она време?
А : во Рок од 48 часа на испорака
(2) П : Колку долго ќе добиете пакет, и што треба да направам ако јас не ја прими?
А : во Зависност од вашата земја, 35-60 дена. Повеќе од 60 дена не добиле, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето на пакет логистика за да ви даде задоволителен одговор.
(3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам?
А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши овој проблем.
(4) П : Ако сакаме да го примите пакетот што е можно поскоро, јас треба да се избере она што логистика?
A : јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост воздух mail регистрација, со што ќе се обезбеди брзо пристигнување на стока за безбедност.
Според најновите прописи руската Пост : руската купувачи, ве молиме да ги пополните полниот назив и целосна адреса, со цел да се избегне пакет се враќа или не може да биде предадена
Ако купувачот сакаат да ги знаат сите детали на товар, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со разумен избор за транспорт тука! Ви благодариме за доаѓање, се надевам дека ќе имаме следната соработка!

Други карактеристики

Големина:
21 inches, 23 inches
Број На Модел На:
GD04
Тело Материјал:
Махагони
Погоден за:
Почетник,Професионални Перформанси,Унисекс,Дома-образование
Назад / Страна Материјал:
Махагони
Бренд Име:
SOACH
Fingerboard Материјал:
Ружино дрво

Најдобри понуди