• Неодамнешно
  • -6 %
Бесплатен Превозот 20 компјутери 0.71 mm Мазна Најлон Гитара Зема Изберете Plectrum Нови

Бесплатен Превозот 20 компјутери 0.71 mm Мазна Најлон Гитара Зема Изберете Plectrum Нови

DEN 50.00
DEN 53.28

Количина на стоки
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Мазна најлон гитара зема, издржливост и долг живот Боја по случаен Мазна површина, никогаш не ме боли раката и стрингови Димензии : 30мм X 26mm X 0.71 mm ( приближно) Пакетот вклучува : Гитара ги собереш x 20

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Избере
Број На Модел На:
15071-1

Најдобри понуди