• Неодамнешно
  • -20 %
Нови Пристигнувањето Orphee Професионални SU200 Целосен Сет Јасно Чист Јаглерод Ukulele Стрингови за Soprano Концерт рок на отплата

Нови Пристигнувањето Orphee Професионални SU200 Целосен Сет Јасно Чист Јаглерод Ukulele Стрингови за Soprano Концерт

DEN 341.00
DEN 426.24

Количина на стоки
Тековен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.570
Пакет :
1 Сет На стрингови (4 жици), 1 Зема Подарок
1.
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ви благодариме. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел број. Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни маил или да ни оставите порака, пред да се даде спор или негативни повратни информации,па можеме да се справиме со тоа што е можно побрзо и поефикасно. Откако ние испорака на пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу добар или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако ви се допаѓа, и се задоволни со нашата служба, ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивни повратни информации,
во меѓувреме, позитивни повратни информации ќе бидат дадени за вас, премногу.

Други карактеристики

Тип:
стрингови
Број На Модел На:
SU200
Бренд Име:
Orphee
боја:
Јасно
Материјал:
100% чист јаглерод
За:
Soprano/Концерт/Рок На Отплата

Најдобри понуди