• Неодамнешно
  • -17 %
Хром Prewired Контрола Плоча 3 Начин Се Префрлите Гитара

Хром Prewired Контрола Плоча 3 Начин Се Префрлите Гитара

DEN 234.00
DEN 282.24

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Замена за гитари
Вклучува 3 начин прекинувач, јачина на ѕвонење и контроли, како и chrome брзо копчиња
Изработени од хром, железо обложено
Жица Должина : Околу. 20cm
Knob Дијаметар : Прибл. 18mm
Димензии : Прибл. 160mm(L) X 32-милиметри(W)
Дијаметар На Монтажа Дупка : Околу 3мм
Пакет :
Prewired контрола плоча x 1

Други карактеристики

боја:
како се покаже
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други

Најдобри понуди