• Неодамнешно
2017 Жешка Игра LOL Ѕвезда Старател Soraka Кожата Cosplay Костим На Starchild Soraka се Облекуваат Жените Униформа Одговара на Фустани

2017 Жешка Игра LOL Ѕвезда Старател Soraka Кожата Cosplay Костим На Starchild Soraka се Облекуваат Жените Униформа Одговара

DEN 5754.72

Количина на стоки
Тековен


Овој костим ќе биде завршен на крајот на декември 2017, ако meed итна, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи нарачката, ви благодариме
Костимот вклучува : Фустан+Headdress+Чорапи+Ракавици
Ве молиме да ни понудат вашиот мерки како што следи : 1. Пол 2. Висина 3. Тежина 4. Биста 5. Половината 6. Хип 7. Рамо
2017 Жешка Игра LOL Ѕвезда Старател Soraka Кожата Cosplay Костим На Starchild Soraka се Облекуваат Жените Униформа Одговара на Фустани

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Извор:
LOL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Z
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Soraka
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Најдобри понуди