• Неодамнешно
2017 Tekken 7 Cosplay Костим

2017 Tekken 7 Cosplay Костим

DEN 3935.52

Количина на стоки
Тековен


Компоненти :
Overcoat, Панталона, Појас, Ракавица
Главен Материјал :
Faux Кожа (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Жените големина, Мажите големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Компоненти:
Панталони,Врвот
Број На Модел На:
No
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Tekken 7
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Tekken 7

Најдобри понуди