• Неодамнешно
Поларните Руно Кина Панда Костим Цртан Филм Животинско Onesie Pajama Ноќта На Вештерките Маскарада Карневалот Партија Jumpsuit Облека

Поларните Руно Кина Панда Костим Цртан Филм Животинско Onesie Pajama Ноќта На Вештерките Маскарада Карневалот Партија

DEN 1104.00

Количина на стоки
Тековен


Билтен :
работното време, добредојдовте во мојата продавница!
Препорака :
за да најдете повеќе костими во мојата продавница
Опис :
Поларните Руно Кина Панда Костим Цртан Филм Животинско Onesie Pajama Ноќта На Вештерките Маскарада Карневалот Партија Jumpsuit Облека
Колет ја содржи само костим, не се вклучуваат silpper.
Тоа е направен од висок квалитет на поларните руно.
Големина на :
Тоа е лабава и baggy стил, па само ве молиме изберете големина на база на вашето тело висина
S одговара за високи од 150-159 CM (59inches-62inches)
М одговара за високи од 160-169 CM (63inches-66.5 инчи)
L одговара за високи од 170-179 CM (67inches-70.5 инчи)
XL одговара за високи од 180-190 CM (71inches-75inches)
Фото покаже :
Плаќање :
1. Ве молиме проверете подолу линк за прифатените методи за плаќање :
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот :
1. Ние ќе испорака надвор во рок од 48 часа по уплатата е потврдена од страна Aliexpress.
2. e Packet превозот метод е само за САД клиенти, времето за испорака е околу 15 работни дена.
3. Кина Пост Воздух Пошта е за сите корисници, времето за испорака е околу 25 работни дена. Понекогаш тоа ќе биде подолго од 60 дена.
4. Ако сакате костим за итни случај, ве молиме изберете EMS, DHL,UPS-от,Fed Ex, ТНТ или ARAMEX, времето за испорака ќе биде 3-12 работни дена.
5. Превозот време за време на Сезона (ноќта на Вештерките, Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме да го овој статус во предвид.
Екстра Давачки / Давачки
Понекогаш земјата на дестинација можеби данок на пратката превозникот или можеби се наплаќаат екстра за испорака надоместокот за оддалечена област. Ние не сме одговорни за овие надоместоци. Треба клиенти себе си ги покрие овие трошоци, ние ќе се обезбеди фактура за вас, ако е потребно.
Враќање/Поврат :
Не прифаќаме враќање, освен ако квалитетот issuen.
Прифати наплата за квалитет прашање или парцели изгубиле од страна на превозникот.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
Панда
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Материјал:
Поларните руно
Знаци:
Панда

Најдобри понуди