• Неодамнешно
2018 Картичка Captor Сакура ЈАСНО КАРТИЧКА KINOMOTO САКУРА Cosplay Косата Кратко Синтетички Перика ноќта на Вештерките

2018 Картичка Captor Сакура ЈАСНО КАРТИЧКА KINOMOTO САКУРА Cosplay Косата Кратко Синтетички Перика ноќта на Вештерките

DEN 1224.00

Количина на стоки
Тековен


Објектот Состојба : Нова
Боја : Како на сликите покажуваат
Големина : Одговара на возрасни
Должина : 30cm
Пакетот вклучува : перика + перика капа


Други карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Синтетички
Извор Тип:
Игра
Тип На Објект:
Додатоци
Број На Модел На:
2546
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Компоненти:
Перика
Знаци:
Kinomoto Сакура

Најдобри понуди