• Неодамнешно
Кошмар Пред Божиќ Џек Skellington Pajama Спиење Set Top и Панталони Пижами Каузална Adlut Одговара Cosplay Носии

Кошмар Пред Божиќ Џек Skellington Pajama Спиење Set Top и Панталони Пижами Каузална Adlut Одговара Cosplay Носии

DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на нашиот магазин, најдобар квалитет и услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас Материјал : 100% Памук Боја : како на слика Пакет : врвот и панталони Големина XS Биста 88cm ,Врвот Должина 59cm , Ракав Должина 63cm Хип 92cm панталони Должина од 93cm Половината 73cm S Биста 92cm ,Врвот Должина 61cm , Ракав Должина 63cm Хип 95cm панталони Должина 95cm Половината 76cm М Биста 96cm , Врвот Должина 63cm , Ракав Должина 64cm Хип 100cm Должина панталони 97cm Половината 83cm L Но 104cm, Врвот Должина 65cm, Должина на ракав 65cm Хип 103cm панталони Должина 99cm Половината 90cm XL Градите 108cm, Врвот Должина 67cm, Ракав Должина 67cm Хип 106cm панталони Должина 101cm Половината 96cm 2 XL Градите 124cm, Врвот Должина 69cm, Ракав Должина 70cm Хип 130cm панталони Должина 103cm Половината 120cm 3 XL Градите 132cm, Врвот Должина 70cm, Ракав Должина 72cm Хип 135cm панталони Должина 104cm Половината 124cm 100% Сосема Нов Направени во кина Забелешка 1.Ве молиме оставете порака со вашата тежина (KG/LB) и висина (CM/IN). Ние ќе ви помогне да се потврди големина. Ви благодариме! 2. Објектот е Азија големина, не НИ/Евра големина. Цел големина (Азија големина) обично е 1 ~ 2 големина помала од Европа / НИ големина, ви препорачуваме да изберете 1-2 поголема големина од вообичаеното. 3. Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. 1inch=2.54 см
♥ Бидејќи на осветлување и екранот, таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
BOOCRE
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Број На Модел На:
Cosplay
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
џек skellington

Најдобри понуди