• Неодамнешно
  • -5 %
Меч Уметност Онлајн Ordinal Скала Eiji Филм Пурпурна Cosplay Костим Сопствени Направени За Ноќта На Вештерките Божиќ CosplayLove

Меч Уметност Онлајн Ordinal Скала Eiji Филм Пурпурна Cosplay Костим Сопствени Направени За Ноќта На Вештерките Божиќ

DEN 5745.00
DEN 6047.52

Количина на стоки
Тековен


Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,кредитна картичка,банкарски трансфер. Превозот :
1. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Сите наши производи се направени од материјали од врвен квалитет, и со многу добра изработка. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. или ако имате било какви посебни барања, само кажи ни, ние ќе ги пакет според вас барање. Пакување :
Нашите производи се пакуваат во пластична кеса.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Високо квалитетен материјал и материјал кој се користи 3. Политика за наплата :
Размена само
Ако фустани ќе купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Меч Уметност Онлајн Ordinal Скала Eiji Филм Пурпурна Cosplay Костим Сопствени Направени За ноќта на Вештерките Божиќ Cosplay Love Вклучително и : Како на сликата Материјал :
Единствен Обработка на Време : 10-15 дена
Овој костим е сопствени направени,ве молиме оставете порака за вашиот биста,половината,колковите,висина,тежина,ви благодарам.Било која боја и да било материјал понуда можете да изберете, а тоа може да ви треба екстра такса ако промената е многу специјална.
Напомена : 1.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. За Нас :
Ние сме професионални cosplay костим дизајн и производство на компанијата. Обичај прави услуга е понудена вклучително и големина, боја и партија ја модифицирате . Обично Нарачана се облекуваат според вашата цел количество на потребите за 10-20 дена.
Нашите колекции се да одговараат на различни вкусови на animei. Услуги на клиентите е нашата цел, ние ќе го направи она што некогаш е потребно да се најде дека зачудувачки gown за вашата специјална прилика.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС", "FEDEX",Воздухопловната.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Меч Уметност Онлајн
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
COS0148
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Eiji
Компоненти:
Други Accesories
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Twill
Должина На Ракав:
Целосна
Аниме:
Меч Уметност Онлајн
клучен збор:
Eiji

Најдобри понуди