• Неодамнешно
  • -49 %
ПРЕРОДБАТА Дами Зглоб Види Жените Бренд Познатиот Женски Часовник Кварц Види Hodinky Кварц-види Montre Femme Relogio Feminino

ПРЕРОДБАТА Дами Зглоб Види Жените Бренд Познатиот Женски Часовник Кварц Види Hodinky Кварц-види Montre Femme Relogio

DEN 384.00
DEN 752.16

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Пол:
Жените
Стил:
бизнис
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
37mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
18mm
Случај Дебелина:
8мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Најдобри понуди