• Неодамнешно
  • -49 %
ПРЕРОДБАТА Жените Часовници Луксузен Бренд Мода Кварц Дами Хривнија Види Секојдневен Часовник montre Femme reloj mujer

ПРЕРОДБАТА Жените Часовници Луксузен Бренд Мода Кварц Дами Хривнија Види Секојдневен Часовник montre Femme reloj mujer

DEN 384.00
DEN 752.16

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Пол:
Жените
Стил:
бизнис
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
37mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
18mm
Случај Дебелина:
8мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Најдобри понуди