• Неодамнешно
  • -49 %
IBSO Бренд на Часовници Кварц Луксузни Розово Злато Вистинска Кожа за на Рака Жените Часовници Календарска Недела Екранот D6802

IBSO Бренд на Часовници Кварц Луксузни Розово Злато Вистинска Кожа за на Рака Жените Часовници Календарска Недела Екранот

DEN 1439.00
DEN 2821.92

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
24.5 cm
Случај Дебелина:
10мм
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
D6802
Бренд Име:
IBSO
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри понуди