• Неодамнешно
  • -10 %
2018 Нов Луксузен Guou Бренд Женски Големи dial Плоштадот Злато Мрежа Челик Модни Дами Секојдневен Види Календар рачни часовници кварц

2018 Нов Луксузен Guou Бренд Женски Големи dial Плоштадот Злато Мрежа Челик Модни Дами Секојдневен Види Календар рачни

DEN 1195.00
DEN 1327.68

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
8178
Dial Дијаметар:
36mm
Бендот Должина:
19CM
Движење:
Кварц
Бренд Име:
GUOU
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Материјал Тип:
Легура
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
8.6 MM
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри понуди