• Неодамнешно
  • -49 %
Вистински Луксуз Швајцарија BINGER Бренд Мажите самостојно правец автоматски механички sapphire жена види женски водоотпорен целосна челик

Вистински Луксуз Швајцарија BINGER Бренд Мажите самостојно правец автоматски механички sapphire жена види женски водоотпорен

DEN 9262.00
DEN 18160.80

Количина на стоки
Тековен


Квалитет сертификат

Други карактеристики

Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Tianshi
Dial Дијаметар:
28mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Ширина:
13mm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Случај Дебелина:
6mm
Стил:
Луксуз
Бренд Име:
BINGER
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Гаранција:
две години
Модел:
TS
Движење тип:
Автоматски механички часовници
Види тип:
жена
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Dial Прозорец Материјал Тип:
Sapphire
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Со:
10мм да 19mm
Затворач Тип:
Пеперутка двојно прилепува

Најдобри понуди