• Неодамнешно
  • -49 %
Вистински Швајцарија BINGER Жените автоматски механички самостојно правец на sapphire watch fashion женски форма керамички мода водоотпорен

Вистински Швајцарија BINGER Жените автоматски механички самостојно правец на sapphire watch fashion женски форма керамички

DEN 3349.00
DEN 6566.40

Количина на стоки
Тековен

Квалитет сертификат

Други карактеристики

Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Легендарниот
Dial Дијаметар:
28mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
6mm
Бендот Ширина:
14mm
Бренд Име:
BINGER
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Гаранција:
две години
Движење тип:
Автоматски механички часовници
Види тип:
жена
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Прозорец Материјал Тип:
Sapphire
Бендот Со:
10мм да 19mm
Затворач Тип:
Пеперутка двојно прилепува

Најдобри понуди