• Неодамнешно
  • -8 %
Топла Продажба се Зголеми Злато Види Жените Часовници Целосна Челик Жените Часовници Дами се Види на Часовникот reloj mujer montre femme relogio feminino

Топла Продажба се Зголеми Злато Види Жените Часовници Целосна Челик Жените Часовници Дами се Види на Часовникот reloj

DEN 176.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Топла Продажба се Зголеми Злато Види Жените Часовници Целосна Челик Жените Часовници Дами се Види на Часовникот reloj mujer montre femme relogio feminino
Бренд : ROSRA Часовници категории : Жените се Види стил : Модни луксузни Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот да Бирате боја : Бела Бенд, Бенд materal : Нерѓосувачки челик Затворач тип : Виткање затворач со безбедноста Бенд боја : злато се Зголеми Големината и тежината бенд lenght : 21 см Dial дијаметар : 3.7 cm Dial дебелина : 0.9 cm Бенд ширина : 2cm Види тежина : 40g Пакет 1 X види Водоотпорен опис (живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање. предмет : врвка за околу часовници,зглоб види,види,часовници,види,жени часовници,женски рачни часовници,дами види,да се зголеми злато види,полн челик види,нараквица часовници,рачни часовници за жени,часовник,saat,reloj mujer,montre femme,relogio feminino,bayan kol saati,horloges vrouwen,orologi дона,relojes mujer,bayan saat,часовници-женски,жените се види,kol saati,жените часовници,дами зглоб часовници драги пријатели, да ви обезбеди со висок квалитет и задоволување производи, е наша одговорност и обврска!

Други карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Случај Дебелина:
7.8 mm
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
37mm
Бренд Име:
SOXY
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
роуз злато жените часовници
Случај Обликот:
Круг
стоки:
види
Стил:
montre femme
Пол:
Женските Часовници
Производот:
дами види
Тип:
Жените часовници
Тип На Производ:
relogio feminino
Објектот:
часовникот
Производи:
види жени
Тип На Објект:
рачниот зглоб се види
Пол:
reloj mujer

Најдобри понуди