• Неодамнешно
  • -49 %
ПРЕРОДБАТА Жените Мода се Облекуваат Види Младите Дами Кожа Часовници Кварц Секојдневен Гроздобер Спортски рачни часовници Нови 2017 Часа

ПРЕРОДБАТА Жените Мода се Облекуваат Види Младите Дами Кожа Часовници Кварц Секојдневен Гроздобер Спортски рачни часовници

DEN 336.00
DEN 658.08

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
25cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
41mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
5mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Најдобри понуди