• Неодамнешно
  • -16 %
Guang Dong Производство БОБО ПТИЦА Минималистички Relojes Mujer Кварц Дами Часовници со Шарени Рака Бамбус Види во Случај Подарок

Guang Dong Производство БОБО ПТИЦА Минималистички Relojes Mujer Кварц Дами Часовници со Шарени Рака Бамбус Види во Случај

DEN 725.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен


Поддршка на големо, пад на превозот
и прилагодено лого
Како да ги пратите парцели?
DHL
Сингапур пост & e Packet
Aliexpress Стандард За Испорака
Добредојдовте да контактирате со продавачот да се зборува за било какви прашања за нарачка!

Други карактеристики

Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
PU
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Број На Модел На:
L*J07-J09
Бендот Ширина:
22mm
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Круг
рака боја:
Црвено/Розова/Виолетова
Дрво:
бамбус
Се прилагодите:
Yes
Пол:
Жените
Пакетот Вклучува:
1 види, 1 картон, 1 перница, 1 ознака, 1 настава, 1 desiccant

Најдобри понуди