• Неодамнешно
  • -20 %
Луксузен Бренд ПРЕРОДБА Relogio Feminino Фустан Часовник Жените Види Злато Мрежа Појас Челик Часовници Дами Мода Обичните Часовници Кварц

Луксузен Бренд ПРЕРОДБА Relogio Feminino Фустан Часовник Жените Види Злато Мрежа Појас Челик Часовници Дами Мода Обичните

DEN 384.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
14mm
Бендот Должина:
22cm
Случај Дебелина:
9mm
Dial Дијаметар:
38mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг

Најдобри понуди