• Неодамнешно
  • -45 %
GIMTO Голема Dial Жените се Облекуваат Часовници Луксузен Бренд Челик Часовник Хривнија Дами Љубители Кварц Види Женски Спортски Relogio Feminino

GIMTO Голема Dial Жените се Облекуваат Часовници Луксузен Бренд Челик Часовник Хривнија Дами Љубители Кварц Види Женски

DEN 950.00
DEN 1728.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
42mm
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
GIMTO
Случај Дебелина:
13mm
Стил:
Луксуз
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
25cm
Број На Модел На:
GM240B
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Име:
GMTO
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
перформанси:
водоотпорен види
Движење:
кварц-види
Стил:
Жената Се Види
Пол:
Жени Мажи Љубовник Coulpe Femme Feminino
style2:
Машки Женски LadiesUnisex Жена види

Најдобри понуди