• Неодамнешно
  • -40 %
FORUDESIGNS Жените Backbag 3D Животинско Ранци Мачка Печатење Училиште Bagpack за Девојки Студентите Деца во Училиштето Ранец за Лаптоп

FORUDESIGNS Жените Backbag 3D Животинско Ранци Мачка Печатење Училиште Bagpack за Девојки Студентите Деца во Училиштето

DEN 1152.00
DEN 1919.52

Количина на стоки
Тековен

ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.
Плаќање :
1.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.)
Се врати и Гаранција :
1.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Обвивка Материјал:
Памук
Капацитет:
20-35 Литарски
Број На Модел На:
J
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Местото на Оригиналот:
Кина
Тежина:
500g
Точка име :
црна мачка ранец за Лаптоп
боја:
Црна
квалитет:
Висок
Пол:
Женски
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Големина:
39x29x17.5cm
Стил:
Јапонија и кореја Стил

Најдобри понуди