• Неодамнешно
  • -6 %
Жените Кристал Вечер Чанти Дами Свадба Партија Спојки Торба Кристал Луксузни Чанти Партија Чанта Свадба Торба Pochette Чанта

Жените Кристал Вечер Чанти Дами Свадба Партија Спојки Торба Кристал Луксузни Чанти Партија Чанта Свадба Торба Pochette

DEN 3384.00
DEN 3600.00

Количина на стоки
Тековен


Нашите Предности
-Повеќе од 10 години искуство со кристално апликација
-Професионален дизајн кадар способен да работи на двете ODM и OEM проекти
-Над 2000 постоеле примероци во различни дизајни
-Висок квалитет на - имаме строга контрола на квалитетот стандарди во целиот процес на производство торба)
-Директен фабрика цена дури и за еден-парче цел
-Краток leadtime - 1-4 дена за нарачки помалку од 50 компјутери; 7-15 дена за поголеми количини
Пакување & Испорака
Секој спојки торба е спакуван со разгледување да се избегнат какви било оштетувања за време на превозот.
Курир : DHL, UPS-от и Fed Ex, итн
Парцели ќе пристигне во клиент ' s 3-5 дена по расчисти исплата.
Следење на број ќе биде информиран веднаш по кеси се испраќаат надвор.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Декорација:
Празен Од,Дијаманти,Appliques,Синџири
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
Tuosimasi
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Minaudiere
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
8783A-GC
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
PU
Корисен :
Декорација
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал+СТП +Кристално
Декорација :
Appliques,Шупливи Надвор,Синџири
Тврдост:
Тешко
Повод:
Партија / Свадбена/Вечера/ Повик
Затворање Тип:
магнетски затворач
Техника:
лак-како diamante декорација
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба

Најдобри понуди