• Неодамнешно
Нови Жените СТП Кожа Тока Долго Чанта Спојки Симпатична Копчето Паричникот Торба за Држачот

Нови Жените СТП Кожа Тока Долго Чанта Спојки Симпатична Копчето Паричникот Торба за Држачот

DEN 241.44

Количина на стоки
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на модерен и издржливи паричникот Дизајниран да се одржи пари, картички и други мали нешта Што може едноставно да го држат за рака или да ја стави во торба Доволно за да ги собере за разни фустан Количина : 1 Pc
Спецификација : Материјал : СТП Кожа Боја : Розова/ Топла Розова/ Red/ Кралска Сина/ Портокал/ Зелен Големина на : 20*10.5*3.5 cm / 7.87"*4.13"*1.38" (прибл.) Количина : 1 Pc
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Жените Walle

Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Passcard Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Бренд Име:
ROSWHEEL
Затворање Тип:
Hasp
Материјал Состав:
кожа
Објектот Висина:
3.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
10.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
120g
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
C4333
Објектот Должина:
20cm

Најдобри понуди