• Неодамнешно
  • -46 %
Зајакот Крзно Чанти 2017 Зима Торба Вистинско Крзно Чанта Жените Гласник Торба Прекрасна Bunny Торба Tote

Зајакот Крзно Чанти 2017 Зима Торба Вистинско Крзно Чанта Жените Гласник Торба Прекрасна Bunny Торба Tote

DEN 2032.00
DEN 3763.68

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на нашата продавница! 1.Нашиот производ квалитетот е најдобар, најниска цена. Другите биле имитира нас. Но, никогаш повеќе отколку што 2.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас! 3.трговија на Големо прифати.Ако се купи за reselling ,може да се даде u најдобра цена и да се обезбеди висат-ознаката за да можете 4.руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката、 SMJEL 2017 15 CM Рекс Меки Bunny Pendant Keychain Торба Жените Играчка Зајакот Крзно Пом poms Автомобил Keychain Накит за Подарок 19*15*8cm
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Tassel,Крзно,Ниту,Appliques,Синџири
Обвивка Материјал:
Памук
Бренд Име:
Bolso Kiple
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистински Крзно
Обликот:
Повик Tote
Број На Модел На:
0097
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Отворете Џеб
1:
Пристигнување Плетење Жените Чанта Мода Ткаат Торба Мали Неврзан
2:
Гроздобер Трапец Tote Жените Кожни Чанти Дами Партија Рамо Кеси
3:
Жените Гласник Кеси Мода Мини Торба Со Елени Играчка Школка Форма Торба
4:
Жените Торба Nubuck Кожа Гроздобер Гласник Торба Мотоцикл
5:
Модна комбинација дизајнер добиток сплит кожни торби за жените чанта
6:
Нов Стил Ретро Минималистички Crossbody Торба Мода Мали Жените Рамо
7:
сосема нова мода жените tote торба со перница торба висок квалитет
8:
сосема нова мода жените tote торба со перница торба висок квалитет на СТП
9:
ПИНК bolsas femininas bolsas де marcas famosas 2018
0:
Симпатична Торба Мачка Лицето Торба Торбичка Цртан Филм Печати Патент Затворање

Најдобри понуди