• Неодамнешно
  • -45 %
Моден Медиум Рамо Кеси За Жените Гласник Кеси Вториот Вистинска Кожа Жените Кожни Чанти Дизајн Женски Tote Торба A3182

Моден Медиум Рамо Кеси За Жените Гласник Кеси Вториот Вистинска Кожа Жените Кожни Чанти Дизајн Женски Tote Торба A3182

DEN 1219.00
DEN 2216.64

Количина на стоки
Тековен

Жените Чанти
Материјал : Добар Квалитет Вистинска Кожа Тежина : 0.6 KG
Големина : 33x15x27 CM
Видови : Жените Гласник Торба, Жените Кожна Чанта, Жените Торба
За Нашата Продавница Ние ќе брод надвор стоката во рок од 1-5 дена по примена на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг. Предмети треба за 15-60 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на aliexpress. Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела. Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам. Доколку имате некакви жалби по примените стоки, немојте да ги даде на негативен фидбек првин, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, се надевам, ќе може да задоволни со нашата служба, ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

Големина:
33x15x27CM
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Sequined
Број на Рачки/Ремени:
Две
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
жените чанта
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
Магијата Риба
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Од:
Кина
Тежина:
0.5KG
Големина:
33CM
Материјал:
СТП Кожа
Видови:
жените гласник кеси
ID:
A3182

Најдобри понуди