• Неодамнешно
  • -50 %
LY.АЈКУЛА Бренд на Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Crossbody Кеси За Жените Гласник Торба Вистинска Кожа Торба Кофа

LY.АЈКУЛА Бренд на Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Crossbody Кеси За Жените Гласник Торба Вистинска Кожа Торба Кофа

DEN 2389.00
DEN 4777.92

Количина на стоки
Тековен


LY.АЈКУЛА Бренд на Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Crossbody Кеси За Жените Гласник Торба Вистинска Кожа Торба Кофа
Производство Опис
Змија шема жените чанта, торба, crossbody торба, гласник торба.
Спецификации :
 26cm x 26cm x 14cm
 Тежина : околу 0.7 kg
 Боја : 4
Забелешки :
 1 Инч = 2.54 СМ;1 CM = 0.39 Инчен
 Поради рачни мерења на локации, и ве молиме оставете 1-2 см грешка.
 Поради компанијата ги следи Прилагодувањата на сликата 's боја може да се разликуваат од реалните производ бои.
Контраст со ipad
Предната страна
Назад Дното
Боја 1
Бојата 2
Боја 3
Бојата 4
Боја diffenece
Екранот и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет на нашите достапните производи.
Руските купувачи забелешка
Поради руската испорака правила, ве молиме бидете сигурни да го прочитате на следниве точки :
1. ве молиме, напишете точно име и презиме (вклучувајќи средно име);
2. точно телефонски број;
3. точно целосната адреса (вклучувајќи куќа број);
4. Обично парцела ќе се достави до блискиот поштата.
Превозот
Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации
1. Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
2. Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето ве молиме не се двоумете да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас.
3. Ако нема проблем, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации.

Други карактеристики

Големина:
(20cm
Бренд Име:
LY.АЈКУЛА
Обликот:
кофа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
string
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
LY-A5G145
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Цврстина:
Медиум Мека
Торба Стил:
Повик, Модата.
Применливи пол:
Дама, Жени, Жени, Жени.
Повод:
Бизнис , Забава, Улица, Референци, Патува
бои:
4
Големина на:
L26 * H14 * W26 cm
ccasions за подароци:
Роденден , Свадба , Одмор , Housewarming
Cortical карактеристики:
Вистинска кожа, Cowhide кожа, Вистинска кожа
Стил:
Рачна ташна, торба, Crossbody торба,Гласник торба.

Најдобри понуди