• Неодамнешно
  • -10 %
Мојот Сосед Totoro Цртан Филм Ранец Студент Училиште Платно Торба За Лаптоп Секојдневен Торба Слободно Rucksack Cosplay Mochila Подароци

Мојот Сосед Totoro Цртан Филм Ранец Студент Училиште Платно Торба За Лаптоп Секојдневен Торба Слободно Rucksack Cosplay

DEN 860.00
DEN 955.20

Количина на стоки
Тековен

должина 37 * висина од 29 * ширина 9 см
тежина 0.45 Kg

Други карактеристики

боја:
Црна, Сина, Бела
Тип На Објект:
Ранци
Главен Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Бренд Име:
Цвет & Коко
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цртан филм

Најдобри понуди