• Неодамнешно
  • -17 %
2017 Luxy Месечината Бисери вечер чанти злато сребро ден канџите целосен фустан везови вечер спојки свадба невестата чанта чанти

2017 Luxy Месечината Бисери вечер чанти злато сребро ден канџите целосен фустан везови вечер спојки свадба невестата

DEN 1115.00
DEN 1343.52

Количина на стоки
Тековен


многу од цел normaly процесот на внатрешниот 24 часа, а Ние обично се обезбеди преку Слободни Кина Пост Воздух Mail /Хонг Конг Пост И E-пакет Што Нормално Трае 20-45 Дена За Испорачани Превозот Преку EMS /DHL/ Федекс/ SF Express /Aramex и така натаму, исто така, се Достапни ако сакате да ја платите дополнителна наплата или ќе се направи голема количина цел ќе биде Слободен за Ажурирање
1. Имате 3 дена за да ги контактирате ако не сте како елементи, испорачани , можеме да се согласиме да се вратат .но ќе мора да плаќаат за превозот цена . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС или ИСПРАЌАЊЕ ако пакетот е оштетување или загуби на транспарентен .100% Опуштено Шопинг
3. ние нудиме фактура за вас,ако ви треба фактура ве молиме оставете порака и e-mail на нас,и ние ќе го испрати до вашите emial
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Други карактеристики

Бренд Име:
Luxy месечината
Обликот:
Minaudiere
Главен Материјал:
Beaded
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Сатенски
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Дијаманти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
бисери вечер спојки
Повод:
Партија
Тип На Објект:
Чанти
боја:
црвено и сино злато сребро црна роза

Најдобри понуди