• Неодамнешно
  • -25 %
INSTANTARTS Мали Crossbody Торба за Жените Shool Деца Девојки Познатиот Бренд Дизајнер на Чанти Симпатична Панда Печати Гласник Кеси

INSTANTARTS Мали Crossbody Торба за Жените Shool Деца Девојки Познатиот Бренд Дизајнер на Чанти Симпатична Панда Печати

DEN 360.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ NOTE :
Ние имаме многу видови на багаж покрива,
ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,
можете да контактирате со нас,
ние можеме да ви испратиме линк за да купи.
ви благодариме.
За Да Ги Прилагодите 1. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Пад на Превозот и трговија на Големо и двата се Добредојдени 1. Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 3. Се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 4. За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Повратни информации 1. 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 2. Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумен начин. 3. Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 4. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 5. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации 6. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Други карактеристики

Големина:
23x17x6CM
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
instantarts
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
E
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Објектот:
жените бренд дизајнер гласник кеси
Употреба:
училиште,патување
дизајн:
жените крстот тело торба
боја:
Црна
трговија на големо и пад на превозот услуги:
Добредојде

Најдобри понуди