• Неодамнешно
  • -5 %
XZXBBAG 2017 Мода Жените Долго Паричникот Повеќе Карта Носителот 3 Пати Голем Капацитет Чанта Спојки Hasp Мултифункционален Женската Чанта

XZXBBAG 2017 Мода Жените Долго Паричникот Повеќе Карта Носителот 3 Пати Голем Капацитет Чанта Спојки Hasp Мултифункционален

DEN 479.00
DEN 504.00

Количина на стоки
Тековен

-100% Сосема Нов И Висок Квалитет на -Името : Женски Hasp Долго Паричник -Материјал : СТП Кожа -Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : 19*9.5*3 CM - Пакетот вклучува : Женски Hasp Долго Паричникот ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви благодариме! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса. 4. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс.итн сите се прифатени.ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена. 5. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Тежина:
220G
Објектот Висина:
3cm
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Должина:
19cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Декорација:
Заклучување
Бренд Име:
XZXBBAG
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Организатор Паричници
Број На Модел На:
xb039
Објектот Ширина:
9.5CM
Главен Материјал:
PU
Име:
Женски Hasp Голем Капацитет Долго Паричник
Употреба:
девојка/жена/women/дами/ Женски/girls/студенти
боја:
Црна,розова,црвена,виолетова,каки,сина,зелена,кафе
Обработка метод:
Мека
Се користи 1:
Три пати паричници
Обликот:
Пресек плоштад
Големина:
19*9.5*3CM

Најдобри понуди