• Неодамнешно
ETN ТОРБА 040816 добар квалитет топла продажба дама најлон ранец женски секојдневен патна торба

ETN ТОРБА 040816 добар квалитет топла продажба дама најлон ранец женски секојдневен патна торба

DEN 528.00

Количина на стоки
Тековен

ETN ТОРБА 040816 добар квалитет топла продажба дама најлон ранец женски секојдневен патна торба

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Жените
Бренд Име:
YESETN
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Затворање Тип:
string
Дожд Маска:
No
Декорација:
Занитвам
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Големина:
27*14*32cm
Капацитет:
Подолу 20 Литри

Најдобри понуди