• Неодамнешно
etn торба 040916 најдобри продавачот добар квалитет нова жешка жени чанта женски торба дама врвот на рачки

etn торба 040916 најдобри продавачот добар квалитет нова жешка жени чанта женски торба дама врвот на рачки

DEN 528.00

Количина на стоки
Тековен

etn торба 040916 најдобри продавачот добар квалитет нова жешка жени чанта женски торба дама врвот на рачки

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
YESETN
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Satchels
Декорација:
Занитвам
Пол:
Жените
Тврдост:
Тешко
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Повод:
Разноврсна
Големина:
33*13.5*23cm

Најдобри понуди