• Неодамнешно
  • -47 %
2017 Познатиот Бренд Дама Кожна Чанта Чанта Мода Жените Tote Торба Sac Pochette Спојки Торба Женски Гласник Кеси Bolso

2017 Познатиот Бренд Дама Кожна Чанта Чанта Мода Жените Tote Торба Sac Pochette Спојки Торба Женски Гласник Кеси Bolso

DEN 179.00
DEN 337.92

Количина на стоки
Тековен


2016 Година Модни Дами Дизајнер Патент Кожа Чанти Секојдневен Торба Totes Вечер Спојки Торба За Жените Гласник Кеси Bolso
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Материјал : Кожа СТП
Употреба : Рамо Гласник Торба
Разубавувањето : Моден Стил
Големина : 44cm(L)×28cm(H) x 10cm(W)
Пакетот Вклучува :
1 X Торба(Без мало пакет)
Ретро Жените Гласник Кеси Синџир Торба Кожа Crossbody Нови
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,pls ни даде позитивни повратни информации и разумни совети,додавајќи нашата продавница во собирање и шопинг количка.ние може да понуди повеќе попуст за вас.Со Почит.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : )
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Ние може да го препрати на новиот еден или наплата за вас, ако не го добие тоа во вообичаеното време.И се надевам дека ќе може да контактирате со нас пред негативни повратни информации и жалба.Ние ќе се потрудиме да го реши.Ви благодариме.Почитувани.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
bolsa feminina
Бренд Име:
VALINK
Тип На Објект:
Чанти
Име:
Бренд Нови
Трговија на големо:
Поддршка
a:
жените гласник кеси
b:
Чанта
c:
bolsa feminina
d:
долар цена
e:
жените кожни чанти

Најдобри понуди