• Неодамнешно
  • -30 %
Бели Цвеќиња Вечер Рака Торба Благородна Дами Бисер Свадба Партија Облечени Спојки BagsRhinestone Лак Мини Чанта bolsos mujer XA40H

Бели Цвеќиња Вечер Рака Торба Благородна Дами Бисер Свадба Партија Облечени Спојки BagsRhinestone Лак Мини Чанта bolsos

DEN 1056.00
DEN 1507.68

Количина на стоки
Тековен


Боја : бела, беж, розова, црна Материјал : бисер, полиестер, кристал Надеж : сатен Големина : 11 cm(висина)*20 см(должина) *5 см(ширина) Употреба : Ден спојки, Вечер Спојки, козметичката Торбичка, Паричник, Чанта Стил : Дама, Општеството Фустан Стил Постојат два синџири за секој спојки! Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
познатиот бренд breans дами дијамант-начичкана бисер свила сатен velour вечер торба жена жените жените дама дами партија мали мини рака торба чанта гласник торба синџир дизајнер луксузни висок квалитет булчински свадба партија спојки плик чанти bolsos carteras mujer marca де fiesta sac главен femme de cuir 2016 година bolsos де marcas famosas став mujer portafoglio дона sacoche homme marque luxe portemonnee pochette bolsas де luxo mulheres sacos де дизајнер maleta де maquiagem сочинуваат baghandtassen вечер спојки кеси bolsa feminina mujer де marca famosa 2016 година pochette соаре carteiras паричникот жените portefeuille femme плажа торба кристал beaded мушка Кристал дијамант crossbody Рамо ден канџите Кеси чанта чанти чанта billeteras став mujer црно бели црвени злато сребро шампањ пурпурна розова лажни долари цената

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
Познатиот Бренд Жените кристал Спојки Кеси
Повод:
Партија
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Beading,Синџири,Цвеќиња,Дијаманти
Стил:
Дама
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Minaudiere
Тврдост:
Тешко
Обвивка Материјал:
Сатенски
Бренд Име:
Luxy месечината
Главен Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Пол:
Жените
боја:
бела, беж, розова, црна
Стил:
гроздобер Дама Општеството вечер паричникот чанта
Употреба:
партија паричник, чанта, козметички торба, вечер спојки, телефон носителот
Материјал:
кристал бисер полиестер
Големина:
20*11*5 cm

Најдобри понуди