• Неодамнешно
година Кожа Ранец Црн Ранец Жените Softback Училиште Кеси Жените Патување Кожа Пакет Ранец Кожа Жени

година Кожа Ранец Црн Ранец Жените Softback Училиште Кеси Жените Патување Кожа Пакет Ранец Кожа Жени

DEN 1915.20

Количина на стоки
Тековен


2016 година Кожа Ранец Црн Ранец Жените Softback Училиште Кеси Студентите Ранци Жените Патување Кожа Пакет
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
За Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса. 4. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс.итн сите се прифатени.ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена. 5. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш. За Боја Бидејќи на Мониторот ,Бојата на производот можеби малку различен од сликата.Ви благодариме за вашиот разбере. За Големината ве Молиме љубезно ве молиме да се разгледа 1-3 cm разлика поради прирачник за мерење. Враќање&Наплата Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас тупаница,ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.ние ќе се справи со тоа зависи од политиката во aliexpress. За Повратни информации Доколку сте задоволни со производот,ве молиме да ни даде на ПЕТ ѕвездички.Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
Gsenmo
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
кожа ранец
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Никој
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Големина:
35cm x 29cm x 12cm
жените гласник кеси:
жените мода ранец

Најдобри понуди