• Неодамнешно
  • -30 %
eTya Транспарентен ПВЦ Козметички Кеси Жените Патување Водоотпорен Миење Toiletry Кеси Организатор Торбичка Висок Квалитет на Убавина Шминка Случај

eTya Транспарентен ПВЦ Козметички Кеси Жените Патување Водоотпорен Миење Toiletry Кеси Организатор Торбичка Висок Квалитет

DEN 57.00
DEN 81.60

Количина на стоки
Тековен


e Tya Транспарентен ПВЦ Козметички Кеси Жените Патување Водоотпорен Миење Toiletry Кеси Организатор Торбичка Висок Квалитет на Убавина Шминка Случај
Спецификации
Нов и Висок квалитет на Објектот Тип : Патна торба
Предмет Тип : Козметички Торба, Складирање торба
S : 22.7x11.2 CM
М : 23x16x3 CM
L : 30x22.5x4 CM
Answer : ___________________________ Note : Т тука може да се 1-3cm нормално мерење на грешка . Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Други карактеристики

Големина:
22.7x11.2x1CM, 23x16x3CM, 30x22.5x4CM
Бренд Име:
eTya
Главен Материјал:
ПВЦ
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
ПВЦ
Број На Модел На:
козметички кеси
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
30CM
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
22.5cm
Тип На Објект:
Козметички Случаи
Употреба:
Подарок Пакување, Козметика, Убавина Пакување, Облека Пакување, Накит
Материјал:
ПВЦ
S:
22.7x11.2CM
M:
23x16x3CM
L:
30x22.5x4CM
Патување суштински козметички торба:
моден жените чанти
Мултифункционален козметички торба:
складирање торба

Најдобри понуди