• Неодамнешно
  • -34 %
Jom Tokoy 2018 Нови Козметички Торба Мода Жените Бренд шминка торба 3D Печатење Љубов фламинго козметички организатор кеси

Jom Tokoy 2018 Нови Козметички Торба Мода Жените Бренд шминка торба 3D Печатење Љубов фламинго козметички организатор

DEN 113.00
DEN 171.84

Количина на стоки
Тековен

Големина Внимание : 1. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Бидејќи на различни мерење метод, Позиција и водат ткаенина, податоците ќе има отстапување од 1-2 cm .7%
Наплата
ЗА ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме alipay тука. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-45
>45
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-60
>60
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.39 јас
ЗА ПРЕВОЗОТ П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил;Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.Ние не ја испорача стоката во текот на викендот 3. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работен ден.(На пример : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Correos Економија, 4 PX Сингапур Пост НП Про, Ali Express Saver Превозот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35business дена. Ве молиме погледнете го единица за конверзија : 1 INCH=2. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Ширина:
4cm
Обликот:
Перница
Објектот Должина:
18-22cm
Стил:
Моден
Број На Модел На:
hzb840
Објектот Тежина:
35g
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
13.5cm
Материјал Состав:
100% Полиестер
Бренд Име:
Jom Tokoy

Најдобри понуди