• Неодамнешно
  • -33 %
FORUDESIGNS Монета Чанта Пеперутка Печатени Жена Паричникот Торба Долго Famale Држачот на Повик Патент Дами Спојки ID носителот Carteira

FORUDESIGNS Монета Чанта Пеперутка Печатени Жена Паричникот Торба Долго Famale Држачот на Повик Патент Дами Спојки ID

DEN 450.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.)
Се врати и Гаранција :
1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
Плаќање :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
Повратни информации.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
Превозот :
1.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.

Други карактеристики

Бренд Име:
FORUDESIGNS
Главен Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Патент
Паричници:
Организатор Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
23cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
128g
Објектот Ширина:
2cm
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
Z6
Обвивка Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Тип На Објект:
Паричникот
Местото на Оригиналот:
Кина
Објектот:
жените/мажите пасош паричник
Точка име :
ѕвезда печати Организатор Паричници
боја:
Црна
Тип:
рака држи/crossbody/торба
Стил:
девојки backbag
Функција:
интернат картичка/кредитни картички/билети/клучеви/монети/пари/document/телефон
Големина:
23*12*2cm
Е Прилагодена:
Yes
Пад:
Yes

Најдобри понуди