• Неодамнешно
  • -27 %
2018 Prettyzys Дами Женски Паричник Жените Мека Краток Purses СТП Кожа Мали Perse Тенок Држачот на Монета Пари Торба Сина Zip

2018 Prettyzys Дами Женски Паричник Жените Мека Краток Purses СТП Кожа Мали Perse Тенок Држачот на Монета Пари Торба

DEN 373.00
DEN 511.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
12.3cm
Објектот Висина:
9cm
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
СТП Кожа
Бренд Име:
Prettyzys
Објектот Тежина:
0.1 kg
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Ширина:
2 cm
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
PT16-494
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp

Најдобри понуди