• Неодамнешно
  • -45 %
Новиот Дизајн Стилски Везови Писмо Заковки Круг Стп Кожа дами Рамо Кеси Трендовски Кеси Крстот Тело Мини Гласник Кеси

Новиот Дизајн Стилски Везови Писмо Заковки Круг Стп Кожа дами Рамо Кеси Трендовски Кеси Крстот Тело Мини Гласник Кеси

DEN 792.00
DEN 1439.04

Количина на стоки
Тековен


материјал : СТП-вештачка кожа
големина : L17.5cm*W9cm*H17.5cm (±1-2)
со долг синџир на

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Надворешноста:
Отворете Џеб
Бренд Име:
ENJOININ
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
2018-3-F
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Писмо
Тврдост:
Тешко
Обвивка Материјал:
Сатенски
Обликот:
Кружни
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Најдобри понуди