• Неодамнешно
  • -0 %
2017 Мода Нови Жените Чанти Висок квалитет на СТП Кожа Жените торба Шупливи Цвеќиња Голема Tote торба Преносни Рамо Гласник торба

2017 Мода Нови Жените Чанти Висок квалитет на СТП Кожа Жените торба Шупливи Цвеќиња Голема Tote торба Преносни Рамо Гласник

DEN 1007.00
DEN 1007.04

Количина на стоки
Тековен


Добредојде на сите да ја нашата продавница.
Имате било какви прашања,слободно пратете ми порака.
Ви посакувам среќен шопинг!O(∩_∩) O~~
Вие треба да го добие, да се добие подобра!
Големи Димензии : Долги 26cm,Под Долго 29cm, Width11cm,Висока 20cm .
Мали Димензии : Долги 21cm,Под Долго 25cm, Width10cm,Висока 20cm .
Прирачник за мерење, постои 1-3cm грешка.
Answer : ___________________________ Note : Вреќи од различни серии, патент и жените можат да бидат различни.
Поради различни осветленост на дисплејот, има мало боја разлика, специјално со цел да се добие вистинскиот производ. Секој пакет се испраќа Кина Пост Воздух Пошта, можете да ги пратите пакет, се додека не getit,
По приемот на пратката,ве молиме да не даде 3 ѕвезди или ниска 3 ѕвезди повратни информации,
Имате било какви прашања,молам контактирајте ме, ние ќе се справи со вас во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Декорација:
Празен Од,Цвеќиња,Sequined,Занитвам
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#1035
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Шупливи Надвор
Надворешноста:
Солидна Торба
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Satchels
Бренд Име:
Remiel
Повод:
Разноврсна
Стил:
Англија Стил

Најдобри понуди