• Неодамнешно
  • -35 %
Морска Ѕвезда Козметички Торба Лето Плажа Отпечатоци Жените Одмор Патување Мали Шминка Торба Девојки Молив Торба Школа Канцеларија За Снабдување На Канцелариски

Морска Ѕвезда Козметички Торба Лето Плажа Отпечатоци Жените Одмор Патување Мали Шминка Торба Девојки Молив Торба Школа

DEN 312.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
8
Објектот Висина:
4inch
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
козметички 1
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
Полиестер
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
0.15kg
Главен Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
CAIWEI
Објектот Ширина:
1.5inch
Големина:
20.5*10*4cm
е-прилагодена:
Yes
Повод:
Училиште/Travel/Канцеларија
боја:
како на сликата покажува
Број На Модел На:
пенкало торба

Најдобри понуди