• Неодамнешно
030918 нова жешка wholesales жените чанта женската мода tote торба

030918 нова жешка wholesales жените чанта женската мода tote торба

DEN 379.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Обвивка Материјал:
Сатенски
Декорација:
Никој
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обликот:
Трапец
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените

Најдобри понуди