• Неодамнешно
013118 нова жешка жени тексас торба женски голема торба

013118 нова жешка жени тексас торба женски голема торба

DEN 528.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
кофа
Шаблон Тип:
Геометриски
Главен Материјал:
Тексас
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Рамо Кеси
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Стил:
Повик
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените

Најдобри понуди