• Неодамнешно
  • -15 %
Повик За Патување Козметички Торба Жените Патент Сочинуваат Транспарентен Шминка Случај Организаторот Складирање Торбичка Toiletry Убавина Измијте За Полнење Перни?

Повик За Патување Козметички Торба Жените Патент Сочинуваат Транспарентен Шминка Случај Организаторот Складирање Торбичка

DEN 57.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
ГОЛЕМИНА : 22.5 CM*И 17,5 СМ
ТЕЖИНА : 28 G
ПАКУВАЊЕ : КОЗМЕТИЧКИ КЕСИ+OPP КЕСИ
Ние ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата;
Сите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Понекогаш може да го одложи уште една недела,како и за вашата Земја Customhouse.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот Датум :
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |(Околу 15-25 Дена)
Германија | Австрија | Швајцарија |(Околу 15-25 Дена)
Франција | Италија | (Околу 25-30 Дена)
Други | (Околу 25-30 Дена);
Друг Превоз Превозот Датум :
EMS,превозот датум : За 5 - 13 дена;
DHL,превозот датум : Околу 2 - 8 дена;
FEDEX,превозот датум : Околу 2 -8 дена;
ТНТ,превозот датум : Околу 2 - 8 дена.
Можете да ни кажете превозот метод е потребно,Ние ќе ги организираме најдобри испорака за вас,
но,Ако го изберат над превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.ви благодарам многу!!
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас.
ние многу ќе го ценат, ако може да направите позитивни повратни информации до нас откако ќе се добие задоволни производи.
и ако не сте задоволни со нашата услуга или производ,
Ве молиме порака нас пред да се направи повратните информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас како е можно поскоро,
со цел да се задржи сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.
Ако ти треба нешто во Хонгконг или Кина, Обидете се да контактирате со нас за предмети што треба. Можеби и ние може да се најдат предмети за вас.
Ви благодариме за да бараат и Имаат убав ден~!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
22.5cm
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
Најлон
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
28g
Бренд Име:
YIYOHI
Број На Модел На:
функционална торба
Стил:
Повик
Објектот Висина:
17.5cm
Главен Материјал:
Најлон
Големина:
22.5 CM*И 17,5 СМ
Тежина:
28g
Пакување:
РАЧНИ ТОРБИ+OPP КЕСИ
Пол:
GRILS ЖЕНИ
боја:
пинк.сива,црна
Употреба:
Складирање пенкало ,Гумичка, канцеларијата на канцелариски

Најдобри понуди