• Неодамнешно
  • -24 %
Новиот дизајн секси долна облека топла црна чипка атрактивни секси костими еротска долна облека со добар квалитет секси теди долна облека

Новиот дизајн секси долна облека топла црна чипка атрактивни секси костими еротска долна облека со добар квалитет секси

DEN 312.00
DEN 409.92

Количина на стоки
Тековен


Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот s
Ние само се обезбеди најдобри servic e
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние и ветуваме на доверливост пратки
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL).
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 7 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-108cm 27-43 инчи
Половината : 60-100cm 23-40 инчи
Хип : 76-108cm 30-43inches
*********************** МОДЕЛ ШОУ **********************
ЦРНА
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Бренд Име:
WOAIXDD
Ткаенина Тип:
Сомот
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Леопард
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
HS62401
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized:
Yes
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)

Најдобри понуди